شرکت رایان پرینت

شرکت رایان پرینت

تولید کننده  انواع کارتریج

 

شرکت نفیس رایان کوثر به فرموده مقام معظم رهبری (مدالظله العالی) در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید و حمایت از کالای ایرانی ، اقدام به تولید کارتریج های لیزری ، کاربن فاکس ها ، تونر شارژها ، ریبون های لیبل پرینتر ، کاغذ A4 و A5 تحت عنوان برند رایان پرینت کرده است
گروه رایان پرینت با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و متعهد همواره در تلاش است تا کیفیت محصولات تولید شده را به درجه ای برساند تا از لحاظ کیفیتی با نمونه خارجی خود تفاوتی نداشته باشد . از این رو با به کار گیری از مواد اولیه درجه یک و مرغوب در تولید محصولات ما را در رساندن به این هدف نزدیک کرده است
هدف اصلیه گروه رایان پرینت این است تا با جلب رضایت شما مشتریان گرامی و استفاده از انتقادات سازنده شما بتوانیم نحوه ارائه خدمات را بالا برده و کیفیت محصولات را به حد بالایی ارتقا دهیم.کارتریج های رایان پرینت از نظر کیفیت چاپ در سطح بالایی قرار دارند که این امر ، این محصول را از سایر محصولات متمایز می کند.

بروی تمام جعبه هاب کارتریج هاب رایان پرینت میزان چاپ هر محصول درج شده است از این رو تعداد چاپ هر محصول شامل گارانتی بی قید و شرط شرکت می باشد.

با خرید کالای رایان پرینت بدلیل استفاده از مواد نو و با کیفیت در ساخت محصول موجب افزایش عمر دستگاه و کاهش هزینه های شما می شود.
رایان پرینت به منظور قدر دانی از حسن انتخاب شما هدایایی برای تمام محصولات در نظر گرفته است

برچسب ها:

بلاگهای مرتبط توسط برچسب