شرایط و قوانین

استفاده شما از نمایشگاه دائمی کالای ایساتیس (  نداک )  به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1. خرید کالا از نداک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در قانون تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در نداک  از منابع معتبر و مرتبط و نيز شركت هاي سازنده محصولات جمع آوري و در سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. نداک مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت و خود را به روزآمد سازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

ارتباط نداک با کاربران فقط از طریق nedak.ir  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. فروشگاه نداک به هیچ وجه اطلاعات  کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

شرايط و خدمات فروش:

از نظر حقوقي نداک  به عنوان فروشنده و كاربر اينترنتي سفارش دهنده به عنوان خريدار تلقي مي شود.  فروش كالا بر مبناي  نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سايت نداک درج نموده است. نداک  به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند

خدمات پس از فروش:

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که نداک خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

 قيمت و ماليات ارزش افزوده:

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و خدمات شركت پست خواهد بود.

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا:

- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

- در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبهء ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت.

- سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

-در صورتی که جهت کالای خریداری شده شرایط خاصی ذکر شود مطابق با آن عمل می شود در غیر این صورت هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت 24ساعت پس از دریافت کالا به نداک  اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت نداک تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست.

- خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار،  فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، رای مراجع ذیصلاح قابل قبول خواهد بود.